Eschstars LedNote

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Mini van de maand
Marre Hindriksen

Zaterdag 11 november heeft Marre de eerste bal mogen opslaan bij de wedstrijd van LedNovate Esch Stars D 1 tegen D.V.O. D1
Marre heeft het erg goed gedaan.
Weetjes

Om vast te noteren:

Senioren: zaterdagavond 7 april

Jeugd: zondagmorgen/middag 22 april

Uitnodiging volgt




Like ons op facebook
NEVOBO wedstrijden alle Teams
Vrijdag 23 februari
LEDnovate Esch Stars DS 2 19:00 DWFDevoc DS 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 februari
LEDnovate Esch Stars N2 1 09:00 Tornado Geesteren N2 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 februari
LEDnovate Esch Stars N2 1 09:00 Tornado Geesteren N2 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 februari
Dynamo Tubbergen N4 1 09:00 LEDnovate Esch Stars N4 1
Verdegaalhal Burgemeester, TUBBERGEN

Zaterdag 24 februari
LEDnovate Esch Stars N6 1 09:00 Springendal-Set-Up`65 N6 3
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 februari
Springendal-Set-Up`65 MB 3 10:30 DWFLEDnovate Esch Stars MB 3
De Schalm, OOTMARSUM

Zaterdag 24 februari
LEDnovate Esch Stars MC 2 12:30 DWFKuipers Flevoll MC 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 februari
Ecare Apollo 8 MA 1 14:00 DWFLEDnovate Esch Stars MA 1
de Veste, BORNE

Zaterdag 24 februari
LEDnovate Esch Stars MC 1 14:30 DWFSpringendal-Set-Up`65 MC 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 februari
Krekkers MB 2 16:30 DWFLEDnovate Esch Stars MB 1
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 03 maart
LEDnovate Esch Stars N2 1 09:00 Kadoeng N2 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 03 maart
LEDnovate Esch Stars N4 1 09:00 Springendal-Set-Up`65 N4 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 03 maart
LEDnovate Esch Stars N4 1 09:00 Krekkers N4 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 03 maart
LEDnovate Esch Stars DS 1 17:00 DWFTornado Geesteren DS 1
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 09 maart
LEDnovate Esch Stars DS 4 19:00 DWFPollux DS 1
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 09 maart
Ecare Apollo 8 HS 6 20:00 DWFLEDnovate Esch Stars HS 2
de Veste, BORNE

Vrijdag 09 maart
LEDnovate Esch Stars HS 1 21:00 DWFDevoc HS 2
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 09 maart
Kadoeng DS 1 21:00 DWFLEDnovate Esch Stars DS 3
't Brinkhoes, REUTUM

Zaterdag 10 maart
LEDnovate Esch Stars N6 1 09:00 Springendal-Set-Up`65 N6 3
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 10 maart
LEDnovate Esch Stars N6 2 09:00 Krekkers N6 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 10 maart
Krekkers N2 2 09:00 LEDnovate Esc
h Stars N2 1
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 10 maart
Krekkers N4 1 10:00 LEDnovate Esch Stars N4 1
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 10 maart
LEDnovate Esch Stars N6 1 10:00 Krekkers N6 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 10 maart
Krekkers N2 1 10:00 LEDnovate Esch Stars N2 1
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 10 maart
Krekkers MC 3 12:00 DWFLEDnovate Esch Stars MC 1
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 10 maart
LEDnovate Esch Stars MC 2 13:15 DWFSpringendal-Set-Up`65 MC 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 10 maart
LEDnovate Esch Stars MB 2 15:15 DWFSaasveldia MB 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 10 maart
TUC DS 1 16:00 DWFLEDnovate Esch Stars DS 2
Gymzaal Boekelo, ENSCHEDE

Zaterdag 10 maart
Wevo 70 MA 1 16:30 DWFLEDnovate Esch Stars MA 1
Sporthal 't Trefpunt, WEERSELO

Zaterdag 10 maart
D.V.O. DS 1 17:45 DWFLEDnovate Esch Stars DS 1
de Kamp, HENGELO GLD

Maandag 12 maart
Volley '68 DS 2 19:30 DWFLEDnovate Esch Stars DS 2
de Fakkel, LOSSER

Vrijdag 16 maart
Kuipers Flevoll MB 1 19:00 DWFLEDnovate Esch Stars MB 1
De Spil, FLERINGEN

Vrijdag 16 maart
LEDnovate Esch Stars DS 2 19:00 DWFDevoc DS 3
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 16 maart
Krekkers MB 3 19:15 DWFLEDnovate Esch Stars MB 2
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Vrijdag 16 maart
Mare Volley HS 1 19:15 DWFLEDnovate Esch Stars HS 1
Sportzaal de Mare, DENEKAMP

Vrijdag 16 maart
LEDnovate Esch Stars DS 3 21:00 DWFHavoc DS 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 17 maart
Tornado Geesteren N2 2 09:00 LEDnovate Esch Stars N2 1
De Ransuil, GEESTEREN OV

Zaterdag 17 maart
Tornado Geesteren N2 2 09:00 LEDnovate Esch Stars N2 1
De Ransuil, GEESTEREN OV

Zaterdag 17 maart
Tornado Geesteren N6 3 11:00 LEDnovate Esch Stars N6 2
De Ransuil, GEESTEREN OV

Zaterdag 17 maart
Springendal-Set-Up`65 N4 1 11:00 LEDnovate Esch Stars N4 1
De Schalm, OOTMARSUM

Zaterdag 17 maart
LEDnovate Esch Stars MB 3 11:15 DWFFysio Engbersen Aastad MB 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 17 maart
Krekkers MC 2 12:30 DWFLEDnovate Esch Stars MC 2
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 17 maart
Pollux MB 1 14:00 DWFLEDnovate Esch Stars MB 2
Vondersweyde, OLDENZAAL

Zaterdag 17 maart
LEDnovate Esch Stars MA 1 14:30 DWFWevo 70 MA 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 17 maart
TiMaX/DeVoKo MC 3 15:00 DWFLEDnovate Esch Stars MC 1
Dorper Esch, DENEKAMP

Zaterdag 17 maart
Ti-Volley DS 1 16:30 DWFLEDnovate Esch Stars DS 4
MFA Terra Nova, TILLIGTE

Zaterdag 17 maart
LEDnovate Esch Stars DS 1 17:00 DWFHalley DS 1
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 23 maart
Volley '68 MA 1 19:00 DWFLEDnovate Esch Stars MA 1
de Fakkel, LOSSER

Vrijdag 23 maart
LEDnovate Esch Stars DS 2 19:00 DWFCupido DS 2
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 23 maart
LEDnovate Esch Stars DS 4 21:00 DWFEcare Apollo 8 DS 8
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 23 maart
WVC Volley HS 2 21:15 DWFLEDnovate Esch Stars HS 1
Dikkenshal, WIERDEN

Zaterdag 24 maart
Krekkers N6 2 09:00 LEDnovate Esch Stars N6 2
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 24 maart
Krekkers N6 2 09:00 LEDnovate Esch Stars N6 2
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 24 maart
LEDnovate Esch Stars N2 1 09:00 Tornado Geesteren N2 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 maart
LEDnovate Esch Stars N4 1 09:00 Dynamo Tubbergen N4 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 maart
Springendal-Set-Up`65 N6 3 10:00 LEDnovate Esch Stars N6 1
De Schalm, OOTMARSUM

Zaterdag 24 maart
LEDnovate Esch Stars MB 2 10:30 DWFTi-Volley MB 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 maart
LEDnovate Esch Stars MC 1 12:30 DWFKrekkers MC 3
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 24 maart
Tornado Geesteren MC 1 13:00 DWFLEDnovate Esch Stars MC 2
De Ransuil, GEESTEREN OV

Zaterdag 24 maart
Wevo 70 DS 3 14:30 DWFLEDnovate Esch Stars DS 3
Sporthal 't Trefpunt, WEERSELO

Zaterdag 24 maart
Vollverijs DS 1 17:30 DWFLEDnovate Esch Stars DS 1
de Paasberg, TERBORG

Woensdag 28 maart
LEDnovate Esch Stars HS 2 20:30 DWFHarambee HS 7
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 30 maart
LEDnovate Esch Stars DS 3 19:00 DWFRivo Rijssen DS 6
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 31 maart
Tornado Geesteren N6 3 09:00 LEDnovate Esch Stars N6 2
De Ransuil, GEESTEREN OV

Zaterdag 31 maart
Tornado Geesteren N6 3 09:00 LEDnovate Esch Stars N6 2
De Ransuil, GEESTEREN OV

Zaterdag 31 maart
Krekkers N6 1 10:00 LEDnovate Esch Stars N6 1
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 31 maart
LEDnovate Esch Stars N2 1 10:00 Kadoeng N2 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 31 maart
LEDnovate Esch Stars MB 2 11:15 DWFKadoeng MB 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 31 maart
Harambee HS 5 11:30 DWFLEDnovate Esch Stars HS 1
Universitair Sportcentrum, ENSCHEDE

Zaterdag 31 maart
LEDnovate Esch Stars MC 2 13:15 DWFTornado Geesteren MC 1
't Eschhoes, VASSE

Woensdag 04 april
LEDnovate Esch Stars HS 2 20:30 DWFRosstars HS 3
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 06 april
LEDnovate Esch Stars DS 3 19:00 DWFTwente-Sparta DS 2
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 06 april
Tornado Geesteren DS 6 19:15 DWFLEDnovate Esch Stars DS 2
De Ransuil, GEESTEREN OV

Vrijdag 06 april
LEDnovate Esch Stars HS 1 21:00 DWFWevo 70 HS 3
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 07 april
LEDnovate Esch Stars N6 1 09:00 Springendal-Set-Up`65 N6 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 07 april
LEDnovate Esch Stars N6 2 09:00 Krekkers N6 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 07 april
LEDnovate Esch Stars N6 2 09:00 Krekkers N6 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 07 april
Krekkers N4 2 10:00 LEDnovate Esch Stars N4 1
De Haambrink, MARIAPAROCHIE

Zaterdag 07 april
LEDnovate Esch Stars MC 1 10:30 DWFHVC MC 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 07 april
LEDnovate Esch Stars MB 1 12:30 DWFSVH VC MB 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 07 april
Fysio Engbersen Aastad DS 3 13:30 DWFLEDnovate Esch Stars DS 4
Windmolenbroek, ALMELO

Zaterdag 07 april
LEDnovate Esch Stars MA 1 14:30 DWFKrekkers MA 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 07 april
Ecare Apollo 8 MB 3 16:00 DWFLEDnovate Esch Stars MB 2
de Veste, BORNE

Zaterdag 07 april
LEDnovate Esch Stars DS 1 17:00 DWFSeesing Personeel Orion DS 2
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 13 april
LEDnovate Esch Stars DS 2 19:00 DWFHolyoke DS 2
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 13 april
Rosstars HS 3 20:30 DWFLEDnovate Esch Stars HS 2
De Rossweide, ROSSUM OV

Vrijdag 13 april
Webton Hengelo HS 4 21:00 DWFLEDnovate Esch Stars HS 1
Veldwijk, HENGELO OV

Vrijdag 13 april
LEDnovate Esch Stars DS 3 21:00 DWFTornado Geesteren DS 4
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 14 april
LEDnovate Esch Stars N6 2 09:00 Tornado Geesteren N6 3
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 14 april
LEDnovate Esch Stars N2 1 09:00 Krekkers N2 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 14 april
LEDnovate Esch Stars N6 2 09:00 Tornado Geesteren N6 3
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 14 april
Springendal-Set-Up`65 N6 2 10:00 LEDnovate Esch Stars N6 1
De Schalm, OOTMARSUM

Zaterdag 14 april
LEDnovate Esch Stars MB 2 10:30 DWFRivo Rijssen MB 3
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 14 april
WVC Volley MB 1 11:00 DWFLEDnovate Esch Stars MB 3
Dikkenshal, WIERDEN

Zaterdag 14 april
Kuipers Flevoll N4 1 11:00 LEDnovate Esch Stars N4 1
De Spil, FLERINGEN

Zaterdag 14 april
LEDnovate Esch Stars MB 1 12:30 DWFKuipers Flevoll MB 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 14 april
Kuipers Flevoll MC 2 13:00 DWFLEDnovate Esch Stars MC 2
De Spil, FLERINGEN

Zaterdag 14 april
LEDnovate Esch Stars MA 1 14:30 DWFEcare Apollo 8 MA 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 14 april
LEDnovate Esch Stars DS 1 17:00 DWFKerkemeijer Gemini DS 1
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 20 april
LEDnovate Esch Stars DS 4 19:00 DWFWebton Hengelo DS 5
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 20 april
Medusa '56 MB 1 19:00 DWFLEDnovate Esch Stars MB 1
Sporthal het Punt, VROOMSHOOP

Vrijdag 20 april
LEDnovate Esch Stars HS 1 21:00 DWFEcare Apollo 8 HS 5
't Eschhoes, VASSE

Vrijdag 20 april
Kadoeng DS 2 21:00 DWFLEDnovate Esch Stars DS 2
't Brinkhoes, REUTUM

Vrijdag 20 april
Polstars HS 2 21:15 DWFLEDnovate Esch Stars HS 2
de Pol, BENTELO

Vrijdag 20 april
Dynamiek DS 1 21:15 DWFLEDnovate Esch Stars DS 3
Mossendam, GOOR

Zaterdag 21 april
Springendal-Set-Up`65 N6 2 ... LEDnovate Esch Stars N6 1
De Schalm, OOTMARSUM

Zaterdag 21 april
LEDnovate Esch Stars N6 2 09:00 Kuipers Flevoll N6 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 21 april
LEDnovate Esch Stars N6 2 09:00 Kuipers Flevoll N6 1
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 21 april
LEDnovate Esch Stars MB 3 11:15 DWFWevo 70 MB 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 21 april
Pollux MC 1 12:00 DWFLEDnovate Esch Stars MC 1
Vondersweyde, OLDENZAAL

Zaterdag 21 april
Twente '05 MB 1 13:00 DWFLEDnovate Esch Stars MB 2
Pathmoshal, ENSCHEDE

Zaterdag 21 april
LEDnovate Esch Stars MC 2 13:15 DWFKrekkers MC 2
't Eschhoes, VASSE

Zaterdag 21 april
WIK Steenderen DS 1 18:00 DWFLEDnovate Esch Stars DS 1 
Het hooge wessel, STEENDEREN







                  

                                                                                     
Volledig Programma
Trimcompetitie
 
 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu